FASON KOZMETİK ÜRETİMİ TASARIM ÇALIŞMALARI ve ÖNEMİ


Tasarım, her pazarlama yapan firmanın bildiği üzere satışın en önemli bölümüdür. Ürünün albenisi ne kadar yüksekse son kullanıcı tarafından satın alınma olasılığı o kadar yüksektir. Tasarım bir çok kişiye göre değişken algıya bağlı olarak beğeniler farklılaşsa da, fikir ayrılıklarının yaşansa da ürünlerin prestiji, bilinirliği vs gibi durumlar için vazgeçilmezlerden.

Tasarımın gücü sandığınızdan daha yüksek bir algı… Sadece tasarımdan etkilenip satın aldığınız bir ürün mutlaka vardır.

Ürünlerinizin / Markanızın gerçekten sağlam bir imaja sahip olması gerektiğini biliyoruz…

Etiket / ambalaj tasarımı, bir ürünün marka kurumsal kimliğine ve son kullanıcısına yönelik tasarlanmasıdır. Tasarım, ürünü çekici kılar. Aidiyet hissettirir. Ambalaj ve tasarım, ürünün tasarımla bütünleşmesidir. Ambalaj tasarımı son derece önemlidir. Dikkat çekici tasarımlar ve ambalajlar satışlarınızı arttırır, hikayesi olan ambalajlar daha çabuk son kullanıcının beğenisini kazanır. Ambalajın bu kadar önemli olmasının sebebi de hislerimizi ifade etmesidir. Sadece bir paketi satın almayız, o paketi görür ardından dokunur, hikayesini anlatır ve ürünü tadar, koklarız. Bu yüzden mükemmel tasarım, ambalajlara hayat verir.
Mükemmel ambalaj tasarımı yapmak kolay değildir. Ürünün kimin satın alacağını belirlendiği yerdir.

Fason kozmetik üretimi için tasarım en önemli adımların başında gelir. Sizlere kozmetik üretiminde uygulanan tasarımları sayfalarca anlatsak yetmez. Vis kozmetik tasarım çalışmaları şu şekilde ilerler…

Marka logonuz incelenir. (Markanızın bir logosu yoksa mutlaka bizimle iletişime geçiniz)

Ambalajlarınız incelenir.
Ambalajlarınıza göre bıçak izleriniz hazırlanır.
-3 adet farklı çalışma hazırlanır ve size sunulur.
-3 adet çalışma içenden 1 adeti netleştirilir.

Ekip arkadaşlarımızın tasarımlara başlaya bilmesi için gerekli olan bilgiler mutlaka aktarılması gerekir. Bunlar ise firma bilgileriniz gibi Sağlık Bakanlığı tarafından istenilen bilgilerdir. Sizlere bu bilgileri paylaşacağız.

VİS sitemi ürünlerinizi anahtar teslim üreterek Türkiye Fason Kozmetik Üretimi / İmalatı pazarında bambaşka bir hizmet anlayışı ile yanınızda. Vis Kozmetik bir kozmetik üretim fabrikası fakat aynı zamanda üreticiler için bir üretim sistemi / hizmeti çeşitli diğer hizmetlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)

Mail : info@viskozmetik.com

 

 

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir