Hyalüronik Asit Krem – Serum Fason Kozmetik Üretimi


Teknolojinin hızla gelişmesi insanların bilgilerinin sürekli artmasına neden oluyor. Cilt bakımı ile bilgilerimiz de her geçen gün artmakta. Hyalüronik Asit son zamanlarda hayatımıza giren ve oldukça da ilgi çeken bir madde.
Bu maddenin en önemli özelliği yoğun nemlendirici bir etkiye sahip olması. Vücudumuzda doğal olarak bulunmaktadır. Ancak yaş ilerledikçe vücuttaki Hyalüronik Asit üretimi azalmaktadır. Buna bağlı olarak ciltteki yumuşaklık ve elastikiyet kaybolur. Bu nedenle belirli bir yaştan sonra takviye olarak alınması tavsiye edilir.
Cilt Sağlığına Etkileri
-En büyük özelliği su tutma olduğu için cildin nem dengesini sağlar. eksikliği durumunda cildin sağlıksız, pürüzlü, cansız görünmesine neden olur.
-Elastikiyet kazanan cilt daha güçlü bir yapı kazanır. Daha sağlıklı olan cildiniz aynı zamanda dışarıdan gelen hasarlara daha dayanıklı olur.
-İnce çizgilerin görünürlüğünü azaltarak genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
-Leke ve sivilce izlerinde iyileştirici etkisi vardır.
Tüm bu özellikler neticesinde Hyalüronik Asit içeren ürünler herkesin cilt bakım rutininde bulunması gerekir. Vis Cosmetik bu ihtiyaca cevap vererek ürünleri markanız adına üretmektedir.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)

Mail : info@viskozmetik.com

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir