image

Hakkımızda

_

Vis Kozmetik: kozmetik firmalarının ihtiyaçları, tüketicilerin ise beklentileri doğrultusunda fason kozmetik üretimine yenilikçi yaklaşımlar aramak ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla 2014 yılında Ankara’da kuruldu.
Donanımlı, işini severek yapan, genç, dinamik ve tecrübeli bir AR-GE ekibine sahip olan Vis Kozmetik, üretim süreçlerinde firmaların heyecanına ortak olarak fason kozmetik üretim süreçlerinin en doğru ve en hızlı şekilde yürütülmesinde pay sahibi olmaktadır. Vis ekibi sektörden edinmiş olduğu bilgi-beceri ve deneyimi ile dünyanın en rekabetçi kozmetik pazarlarında da bilgi sahibidir.
Vis Kozmetik, firma kurulumundan ürünün son tüketiciye ulaşana kadar geçen tüm süreçlerde (marka tescil, patent, barkod, testler, ambalaj-etiket tasarımı, tedariği, bakanlık kayıt işlemleri, üretim, satış, marka tanıtımı ve ihracaat vb.) sizin yanınızdadır.

Çünkü siz başarılı olursanız bizde başarılı olmuş olacağız!!!

Siz de fason kozmetik üretim aşamaları noktasında ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemek, süreci planlı ve hesaplı bir şekilde yürütmek istiyorsanız Fason Kozmetik Üretim Aşamaları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Markanız İçin Buradayız

İŞ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Buradan Ulaşabilirsiniz