FASON KOZMETİK ÜRETİMİ BARKOD İŞLEMLERİ


Barkodlar hayatımızda son derece önemli bir yere sahip olmaya başladı. Artık barkod okutup para çekme, seyahat etme, ödeme vb. işlemleri kolaylıkla yapabiliyoruz. Kimi görüşlerde barkodların güvenilirliğini vurguluyor ve önemsiyor. Son kullanıcılara aşılanan alıştırılan durumlardan bir tanesi de barkod okutturmak. Pazarlamacı şirketlerin önemsedikleri satışlarını attırmak için kullandığı durumlardan sadece bir tanesinden bahsettik. Son kullanıcıların alışkanlıklarına göre strateji üretmek gibi.

Her ürünün bir barkodu olması gerektiğini bildiğimiz gibi bu barkodun orijinallik gibi bir algısı bulunmakta. Hatta ürünün orijinal olup olmadığı sorgulanabilmekle beraber farklı birçok bilgiye de ulaşılabilmekte örn : firma bilgisine, firma telefon numarasına, adresine, üreticisine vb. Bazı barkod sorgulama ekranları farklı bilgilerde sunabilmekte. VİS sistemi fason kozmetik üretimi konusunda üretilen ürünlerin barkodlarının olması gerektiğinin bilincinde ve öneminin farkında.

Fason üretim yaptırdığınız ürünlerin barkodlarını VİS sistemi içinde ekibimiz sizin için oluşturmakta GS1 sistemi içinde sizi uğraştırmadan barkodlarınızı sizin onayınız dahilinde oluşturabilmekte ve doğru adımları atmanız için yanınızda.

GS1 içinden alınan barkodlar aynı zamanda Sağlık Bakanlığı ÜTS kaydı için gerekli ve zorunlu olduğunu belirtmek isteriz. GS1 sisteminden ayrı QR kod almanızı da ekibimiz altını çizerek belirtiyor. Çünkü normal barkodların okutulması yerine QR kod okutulması çok daha basit. Son kullanıcı bu barkodu telefonundan kolaylıkla okutabilmekte ve size çok daha basit bir şekilde ulaşabilmekte.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir