FASON KOZMETİK MARKA TESCİL İŞLEMİ


Yeni bir başlangıç yani bir marka, Vis Kozmetik markanızı baştan oluşturuyor.

Fason kozmetik üretimine yeni başlayacak firmalar için, bir çok adım zorlu ve daha önce karşılaşmadıkları durumlarla baş edilmesi gereken süreçler mevcut. Fakat VİS sistemi her konuda size yardımcı. Üretim yaptırmaya yeni başlıyorsunuz. Nedeyse ilk önce düşünmeniz konu olan marka çünkü süreç uzun…

Bir marka tescillenmesi en az 2 ay (her şey olumlu ilerlerse) pandemi sürecinde bu süre 3-4 aya kadar uzadığını biliyoruz. Bu durum Türk Patent işleyişi ile ilgili bir durum olduğunu belirtmek isteriz.

Marka Tescilinde VİS size nasıl yardımcı olabilir :

Logonuz yoksa logonuzun tasarımı yapılır. Grafiker ekip arkadaşlarımız size bu konuda yardımcı olacaklardır. Logonuz Türk Patent Kurumunun istediği ölçülerde hazırlanır ve gerekli sistemlere sizin adınıza yüklenir. Sonrasında ilgili bölümler markanızın hangi sınıflarda yer alacağı bilgisi seçilir, başvuru süreci yaklaşık 2 iş gününü bulmaktadır. Sonrası için Türk Patent sistemi marka araştırma  bölümünden rahatlıkla markanızın onay sürecini takip edebilirsiniz.

İtiraz gelmesi durumunda VİS yanınızda. Avukatlarımız markanıza gelen itirazları değerlendirir ve gerekli müracaatları sizin için oluşturur. Sizin onayınız dahilinde iletilir.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir