VİS FASON KOZMETİK ÜRETİM SİSTEMİ


VİS sistemi nedir?

Fason kozmetik ürün üretim sistemidir. Kendi markanıza VİS Fabrikasında üretimi planlı bir şekilde yaptıra biliriniz.

VİS’ i Neden Tercih Etmeliyim?

VİS sistemi diyoruz çünkü VİS fason kozmetik üretimi hakkında sizlere destek olurken fason ürettiğiniz ürünleri pazarlamasında da size yardımcı olur.

Nasıl: VİS fabrikasında üretimi biten ürünler doğrudan TR içindeki pazar yerlerinde (trendyol, hepsiburada vb.) satışa açılır. Satışa açılması için 2 farklı yol bulunur.  Sizin firmanızın üzerinden satışa açmak yada VİS sitemi üzerinden satışa açmak gibi. Bu detayların hepsi sizlere ilk VİS toplantısında açıklanacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi : 

VİS sisteminden satın aldığınız paket özelliklerinde belirttiğimiz tanıtım, sosyal medya paketi ve internet sitesi hizmetleri marka sahibine sunulur ve işlemler sırasıyla yapılır. Sosyal medya bu adımlardan sadece birisidir. Günlük olarak ürünlerinizin görsel paylaşımları yapılır ve markanızın sosyal medya trafik akışı sağlanmış olur.

E-Ticaret & Tanıtım Sitesi :

VİS sistemi markanıza e-ticaret & tanıtım sitenizi hazırlar ve son kullanıcıya sunar.

VİS bir fason kozmetik üren üreticisi olduğu gibi bir dijital portaldır. Ürettiğiniz her ürün sizin onayınız dahilinde e-ticaret sistemlerine açılır. Kısacası ürettiğiniz ürünler size teslim edilmeden önce satışa hazır bir şekilde size teslim edilir. Siz ürünleri teslim aldığınızda siparişte almaya başlama ihtimaliniz VİS’ ile çok yüksek bir ihtimal.

Siz başarılı olursanız bizlerde başarılı olmuş oluruz ve VİS sistemi ile gerçekten de çok kolay.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir