KOZMETİK MARKA TANITIMI INFLUENCER


Sipariş alabilmek için olmazsa olmazlarımızdan marka / ürün tanıtımı alternatifleri oldukça fazlalaşan tanıtım çeşitlerine son dönemlerin gözdelerinden biriside influencer tanıtımları oldu. Ürettiğiniz ürünler için yapmanız gereken en önemli durum kampanyalarınızdan daha çok tanıtımdır. Tanınmamış / tanıtılmamış bir ürünün kampanyasını yapmak sipariş olanağınızı çok az etkiler. Fakat tanıtımınızı yaptıktan sonra kampanya yaparsanız sipariş oranınızın ne kadar yüksek olduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Influencer çalışmaları için doğru influencerla çalışmanın önemi:
100lerce 1000lerce influencer mevcut… önemli olan sizin tanıtmak istediğiniz ürüne uygun olan influencerı bulmanız, takipçi kitlesini inceleyin, takipçi paylaşım raporlarını influencerdan isteyin…Çok önemli olduğu için bunu örneklendirelim.

Tanıtımını yaptırmak istediğiniz ürün bir parfüm olsun ve bu parfüm x kadın parfümü diyelim.

  • Influencerın takipçi kitlesini incelediniz takipçi sayıları genellikle kadın, en önemlisi gönderilerine paylaşımlarına yorum yapan kişiler kadın, OLUMLU diyebiliriz.
  • Influencerın takipçi kitlesini incelediniz takipçi sayıları genellikle erkek, en önemlisi gönderilerine paylaşımlarına yorum yapan kişiler erkek, OLUMSUZ diyebiliriz.

Bu durum müthiş bir takip, mesai, emek gerektiren bir durum olduğunu belirtmek isteriz. Verim alabileceğiniz influencerı sizler için analiz ediyoruz ve sizlerin değerlendirmesine sunuyoruz. Vis Sistemi fason kozmetik üretimi yaptığı gibi markanıza / ürünlerinize sipariş desteği vermekte. Farklı paketlerde hizmetler sunmakta.Çeşitli reklam ajansları ile iletişimde olan Vis Kozmetik Fason ürettiğiniz her ürün için tanıtım kampanyalarınıza destek olmaya hazırdır.Gerekli olan tüm bilgiyi Fason Kozmetik Üretimi ekibimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)

Mail : info@viskozmetik.com

 

 

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir