FASON SELÜLİT KREMİ ÜRETİMİ


Selülit kremleri kadınların en iyi arkadaşlarından bazısı başarılı bazısı başarısız. Neden başarılı neden başarısız?
İlk önce konunun derinliğine inmek gerekiyor. Cilt neden deforme oluyor?
Selülit bir portakal görünümünü andırır o yüzden her zaman bir portakalla beraber sunulur görsellerde. Selülit için bir çok madde saya biliriz…
Su tüketimin azlığı
Hareketsiz kalmak
Dengeli / Sağlıklı beslenmemek
Uyku düzeni
Bunun gibi sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen her etken durum cildimizi deforme eder.
Fakat cilt için doğru hammaddeler ve formüller kullanılırsa cildin bu deformasyonu engellenebilir / engellenmektedir. Fason üretimlerimizin arasında ciddi oranda selülit kremi üretmekteyiz. Son kullanıcılar için geliştirdiğimiz formüller içeriksel anlamda çok güçlü hammaddeler barındırmakta bunlardan bazıları şöyle:
Biberiye yağı: Cildinizin yenilenmesini istiyorsanız bu hammadde biçilmiş kaftan. İçeriğindeki vitaminler cildin tam istediği gibi üstelik derinlemesine etki yaparak sadece dış görünümü onarmaz iç deriyi de onarır.
Zeytinyağı: Yüzyıllardır güzellik için kullanılan bir ürün diyebiliriz. Cilde verdiği parlaklık ve canlılık gözle görünür etkiyi anında hissettiriyor. Yenileme özelliği ciddi oranda yüksek.
Kozmetik dünyasının en çok satanlarından selülit kremi, dünya çapındaki satış grafiklerini incelediğimizde her zaman ilk 5 arasına girmeyi başarmış bir ürün formu… Tam anlamıyla bir pazarlama harikası ve umut vaad eden bir ürün. Aslında pazarlanacak üründe tam istenilen konu. Üretim yaptıracağınız yada satacak olduğunuz üründe umut vaad ederse satışı daha kolay olacaktır.
Gerekli olan tüm bilgiyi Fason Kozmetik Üretimi ekibimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.
Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)
Mail : info@viskozmetik.com

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir