FASON GÜNEŞ KREMİ ÜRETİMİ


Güneş kreminin son derece önemli olduğu dünya çapında kullanılan adetlerden rahatlıkla anlayabiliriz. Güneş kremi pazar paydası oldukça fazla bir üründür. Pazarlama açısından güçlü bir üründür. Ancak günümüzde 50psf değerinde olduğu belirtilen ürünlerin çoğunun 50spf değerinden daha az olduğu tespit edilmiştir. Güvenilirlik açısından son kullanıcı bilinen güven duyulan markalarda yönelmektedir.

Spf nedir?
” Güneşin cildimiz açısından bize zarar verebilecek 2 tip ışıması mevcut. UVB ve UVA. SPF ölçümü güneş kreminizin sizi UVB ışımasından ne kadar koruduğunu  gösterirken, UVA ışımalarına karşı ne kadar koruma sağladığını göstermez.  Doğru şekilde kullanıldığında çoğunlukla cildiniz için 15 SPF ya da SPF 30 kremler yeterli  olacaktır. SPF değeri arttıkça koruma değeri yükselir fakat aradaki etkinlik farkı çok büyük değildir.  Çok hassas ciltlerde SPF 50 ya da üstü gerekebilir.”

Korumasız bir cilt 10 dk güneş ışığına maruz kalması durumunda güneş yanığı oluşmaya başlar bunu önlemenin en pratik yolu güneş kremi kullanarak yanık oluşmasını engellemektir.

Güneş kremi içerikleri çok fazla çeşitlilik göstermekte. Fason üretim için gerekli ar-ge çalışmaları Vis Kozmetik sisteminde mevcuttur. Yüzlerce ambalaj seçeneği ile rahatlıkla güneş kremi üretimini yapabilmekteyiz.

Unutmayınız ki son kullanıcılar artık bir çok programa veya inceleme koşullarına rahatlıkla ulaşabilmekteler. Vis Kozmetik Fason Kozmetik Üretimi hakkında sizin markanız için en kaliteli ürün içeriğini sunmaya hazır.

Gerekli olan tüm bilgiyi Fason Kozmetik Üretimi ekibimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)

Mail : info@viskozmetik.com

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir