FASON KOLAJEN SERUM ÜRETİMİ


” Ciltteki kolajen dengesini ayarlayarak cildin elastikiyetini ve pürüzsüzlüğünü artırıyor, daha dayanıklı ve dış etmenlere karşı daha güçlü hale gelmesini sağlıyor. İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cildin su tutma kapasitesini artırıyor. Böylece kırışıklıkların görünürlüğünü azaltıyor.”

Son zamanların kozmetik üretimindeki yıldız hammaddelerinden kolajen (collagen) etkinliği kanıtlanmış bir etken maddedir. Yukarıda belirtildiği gibi cildin elastikiyetini arttırdığı için pürüzsüzlüğü getiriyor. Gençlik formülü adı altında pazarlanan bu hammadde günümüzde kozmetik sektörünün yıldız hammaddelerinden.

Fason üretim konusunda Vis Kozmetik hammaddeyi stoklarında bulundurmakla beraber birçok firmaya kolajen serum, kolajenli şampuan vs ürünler üretmekte ve son kullanıcıların arzına göre üretim çeşitlenmekte.

Collagen ürünlerini istediğiniz şekilde işleyebilir ve sizin makanıza özgü bir ürün olarak üretim yapabilmekteyiz. VİS sisteminde ürettiğiniz her ürün için ayrıca tanıtım hizmeti alabilirsiniz.

Sizde kendi markanıza FASON KOZMETİK ÜRETİMİ yaptırmak istiyorsanız bizimle buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.

Vis Kozmetik iletişim no : +90 552 868 66 83 (Whatsapp)

Mail : info@viskozmetik.com

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir